UPDATE: ESL and FACEIT merge to create the world’s leading competitive gaming platform, read more: eslfaceit.com

ESL Gaming ogłasza partnerów polskiej transmisji Intel® Extreme Masters Katowice 2022

9 dni transmisji wypełnionej treściami esportowymi i aktywnościami partnerów

Transmisję poprowadzi grono gospodarzy, ekspertów i komentatorów składające się z czołówki polskiego esportu

IEM Katowice 2022 zbliża się wielkimi krokami. Impreza powraca do Spodka wraz z publicznością z całego świata, na którą czekają na miejscu niezapomniane emocje. Jednak ESL Gaming, organizator turnieju, przygotował dla fanów , którzy nie mogą dołączyć do swoich ulubionych drużyn na miejscu pełną atrakcji i niespodzianek polską transmisję z gry Counter-Strike: Global Offensive na kanale esl_csgo_pl na platformie Twitch.tv.

 Jakie atrakcje czekają fanów polskiej transmisji Intel® Extreme Masters Katowice 2022?

Intel Extreme Masters Katowice nie mógłby istnieć bez partnerów, szczególnie tych, którzy wspierają to wydarzenie nieprzerwanie od samego początku cyklu turnieju jak Intel i Miasto Katowice. Intel wspiera i kształtuje rozwój sportu elektronicznego w Polsce i na świece, stale wypełniając swoją misję wprowadzania innowacji do branży gier wideo. Dzięki procesorom najnowszej generacji, uczestnicy turnieju mogą być pewni, że wynik spotkania zależy wyłącznie od ich własnych predyspozycji. Stałym i kluczowym partnerem jest również Miasto Katowice, które już od dekady jest gospodarzem prestiżowego turnieju i pomaga w jego stałym rozwoju.

Atrakcji w czasie przerw podczas transmisji dostarczy Microsoft, który organizuje dedykowane studio Microsoft Gaming Zone, gdzie przedstawiciele ESL Polska razem z przyjaciółmi i influencerami będą ogrywać gry w ramach subskrypcji PC Game Pass i dzielić się z widzami swoimi przemyśleniami. Do wygrania będą także kody na subskrypcję PC Game Pass, do zdobycia przez 9 dni transmisji turnieju w zamian za wypełnienie ankiety. Do patronów tegorocznej edycji ponownie dołącza RTV Euro AGD, który będzie promował produkty gamingowe w specjalnie na tę okazję przygotowanych promocyjnych cenach. 

Coś, czego jeszcze u nas nie było – Paco Rabanne – popularna marka perfum z dedykowaną serią zapachu Phantom, zamkniętego w nowatorskiej butelce, w nakrętce której znajduje się bluetooth, który po połączeniu z nim przekierowuje na stronę z dedykowanymi playlistami i innymi atrakcjami. W Spodku uczestnicy wydarzenia będą mogli wypróbować nowy zapach Paco Rabanne oraz odwiedzić innowacyjne stanowisko producenta perfum.

Dla fanów Radia ESKA również mamy nietuzinkową niespodziankę. Już od dzisiaj na antenie naszego partnera medialnego będzie można wygrać wejściówki na finały turnieju.

O wygodę i komfort naszych ulubionych casterów zadba firma Yamisu, dostarczając wysokiej jakości fotele gamingowe z dedykowanymi naszywkami dla wszystkich hostów, ekspertów i komentatorów. Przez całość wydarzenia widzów przeprowadzą:

Twarze transmisji

Intel Extreme Masters Katowice 2022 to wydarzenie niepowtarzalne i taka też musi być polska transmisja turnieju. Przez 9 dni wypełnionych najlepszymi rozgrywkami esportowymi, analizami, wywiadami i atrakcjami kibicom z polski towarzyszyła będzie śmietanka rodzimej branży esportowej. 

Rolę gospodarzy transmisji obejmie doskonale znany duet Kingi Kujawskiej i Filipa “Testree” Mątowskiego. To oni będą odpowiadali za przeprowadzenie kibiców przez cały turniej IEM Katowice 2022.

Za mikrofonami komentatorskimi zasiądą jedni z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych casterów w polsce. Do Macieja “Morgena” Żuchowskiego oraz Kuby “KubiKa” Kubiaka znanych doskonale z transmisji ESL Mistrzostw Polski dołączą Radosław “Mad1” Florkowski, Michał “Mostow” Mostowiec, Jakub “Swelder” Grzegorski i nie kto inny, jak sam Piotr “izak” Skowyrski. Ich głosy poprowadzą publiczność przez rozgrywki i niuanse każdego spotkania. 

W roli ekspertów również nie zabraknie znanych nazwisk. Za analizę spotkań odpowiadał będzie zespół: Jakub “kuben” Gurczyński, Radek “jon5ification” Sikora, Jędrzej „bogdan” Rokita i Łukasz “Hermes” Pożyczek.

Transmisja będzie możliwa do obejrzenia na oficjalnym kanale esl_csgo_pl w serwisie Twitch.tv.

O ESL Gaming

ESL Gaming jest największą na świecie firmą zajmującą się esportem i szeroko rozumianą branżą gamingową. Od 1994 roku firma kształtuje branżę i przewodzi innowacjom w esporcie i grach na skalę światową w najbardziej popularnych grach wideo z licznymi turniejami esportowymi online i offline, a także poprzez festiwale gamingowe. Firma odpowiada za organizację i produkcję prestiżowych międzynarodowych turniejów i rozgrywek ligowych w ramach ESL Pro Tour, w tym ESL One, Intel® Extreme Masters, DreamHack Masters, ESL Pro League i innych wydarzeń rozgrywanych na arenach wielkości stadionów sporotwych. ESL Gaming jest również producentem i gospodarzem turniejów DreamHack Open, Mistrzostw Krajowych ESL, pucharów amatorskich, systemów matchmakingowych oraz festiwali gamingowych DreamHack. ESL Gaming jest częścią MTG, wiodącej międzynarodowej grupy rozrywki cyfrowej. about.eslgaming.com

Intel® Extreme Masters – Intel® Extreme Masters to rozgrywki esportowe o najdłuższym na świecie stażu. Rozpoczęty w 2006 roku przez firmy Intel i ESL konkurs został rozegrany już w ponad 30 miastach na całym świecie, w których przeprowadzono turnieje dla 11 różnych tytułów gier. Fani esportu z ponad 180 państw regularnie biją rekordy IEM pod względem frekwencji zarówno na esportowych arenach, jak i oglądalności w Internecie. Dzięki inauguracji turnieju w maju 2017 roku w Australii, IEM odbył się już na 5 kontynentach. W trakcie ponad 75 wydarzeń IEM rozdzielonych zostało ponad 11 milionów dolarów nagród pieniężnych, które trafiły do największych esportowych talentów na całym świecie. (www.intelextrememasters.com)

Contact us

The company operates high-profile, branded international leagues and tournaments under the ESL Pro Tour.